Кожен хороший садівник знає, що для благополуччя рослин їм необхідні регулярні обробки препаратами. Наші обприскувачі відмінно виконують це завдання. А щоб Вам було ще зручніше і комфортніше, ми раді запропонувати Вашій увазі новинку: подовжувач насадку розприскувача. З його допомогою Ви легко зможете дістатися в далекі куточки саду, колючого малиннику, смородини, чайної троянди та інших густо зростаючих рослин.
Розбризкувач дозволяє добре пропрацювати культури і в той же час, заощадити Ваш час і сили. На кінці є два сопла, які вдвічі ефективніше допоможуть впоратися з завданням.
Протягом року всі наші зелені вихованці потребують догляду. Якщо обійти когось увагою, це негативно позначиться на врожаї. Подовжує насадка розприскувача - Ваш надійний помічник, з яким робота в радість!

Подвійний удар по ворогах наших рослин! З такою поліпшеною насадкою ні у жодного шкідника немає шансів, будь то грибкові захворювання або шкідники. Розбризкувачі кріпляться до ручки обприскувача і охоплюють велику площу рослин за прийом. Це дуже полегшує життя садівника, адже потрібно встигнути обробити все. Весняні дні з не за великі, а роботи маса! Не встигли обробити бруньки фунгіцидами, як уже йде наступна фаза розпускання рослин і нові турботи. Нові обробки. Але з таким прекрасним помічником - це перетвориться в суцільне задоволення!

Держитесь, все враги сада! С такой мощной насадкой Ваше хозяйство будет под надёжной защитой. Что бы не пришлось разбрызгивать - удобрения для растений или яд для грызунов - результат будет блестящий! 4 сопла - воздействие в четыре раза больше и быстрее! Это станет Вашей любимой насадкой и Вы почувствуете себя "охотником за привидениями" или супергероем для Ваших растений!
   Тщательно продуманная конструкция позволит Вам интенсивно и тщательно обработать посадки любимого сорта клубники, цветной капусты и других превосходных растений. Работа в саду и на участке будет приносить Вам только радость с такими надёжными помощниками! Сколько бы культур не требовало Вашего внимания, с такой насадкой Вы отлично всё успеете!